84 85 86 87 88 91 92 93 95 96 97 98 99 100 101 103

Co waszym zdaniem oznacza hasło “ Polska dla Polaków ” ? wymyślcie swoje hasło które wyraża uczucia narodowe. Wybierzcie najlepsze spośród nich 

Rozwiązanie:
W zadaniu musimy wymyślić hasło, które będzie wyrażało uczucie narodowe bez obrażania przedstawicieli innych narodów. Hasło takie zatem powinno odnosić się do tradycji i wartości Polskich, albo konkretnych cech Polaków. Przykładowe hasło to "Polska solidarna wobec wszystkich".
Pokaż więcej...
Nie znalazłeś odpowiedzi?

Zadaj pytanie tutaj i otrzymaj rozwiazanie w kilka sekund!

Jak oceniasz rozwiązanie tego zadania przez nauczyciela?

Nie oceniono tego zadania! Bądź pierwszy!

Warto wiedzieć

Zadanie o treści:

Co waszym zdaniem oznacza hasło “ Polska dla Polaków ” ? wymyślcie swoje hasło które wyraża uczucia narodowe. Wybierzcie najlepsze spośród nich 

jest zadaniem numer 57880 ze wszystkich rozwiązanych w naszym serwisie zadań i pochodzi z książki o tytule KOSS. Wiedza o społeczeństwie w szkole podstawowej, która została wydana w roku 2018.

Zadanie zweryfikowane przez pracownika serwisu

Rozwiązanie tego zadania przygotował nauczyciel

Szymon Tkaczy
zobacz profil

Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie / historii I - IV LO / Technikum Jestem otwarty na różnorodne podejścia i teorie dotyczące funkcjonowania społeczeństw oraz wpływu czynników kulturowych, ekonomicznych i politycznych na ich rozwój. Poza tym, interesuje się również historią, antropologią, etyką i filozofią.

Czy wiesz, że?

Szymon Tkaczy posiada 1503 rozwiązanych zadań w naszym serwisie

Informacje o książce:

Rok wydania

2018

Wydawnictwo

CIVITAS

Autorzy

Alicja Pacewicz, Tomasz Merta

ISBN

978-83-896-2374-4

Rodzaj książki

Podręcznik