21 23 24 25 27 28 29 30 31 33 34 36 38 40 41 42 43

porozmawiajcie na temat zachowań i postaw, które sprzyjają realizacji wspólnego zadania oraz takich które to utrudniają.  

Rozwiązanie:
Podczas pracy grupowej ważne jest, aby sprawnie wykonać dane zadanie. Wszyscy członkowie tej grupy powinni być wyrozumiali i cierpliwi. Ważny jest sprawiedliwy podział zadań i równy wkład w zadanie każdego z członków. Nie warto marnować czasu na kłótnie, czy sprzeczki.
Pokaż więcej...
Jak oceniasz rozwiązanie tego zadania przez nauczyciela?

Nie oceniono tego zadania! Bądź pierwszy!

Warto wiedzieć

Zadanie o treści:

porozmawiajcie na temat zachowań i postaw, które sprzyjają realizacji wspólnego zadania oraz takich które to utrudniają.  

jest zadaniem numer 57680 ze wszystkich rozwiązanych w naszym serwisie zadań i pochodzi z książki o tytule KOSS. Wiedza o społeczeństwie w szkole podstawowej, która została wydana w roku 2018.

Zadanie zweryfikowane przez pracownika serwisu

Rozwiązanie tego zadania przygotował nauczyciel

Szymon Tkaczy
zobacz profil

Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie / historii I - IV LO / Technikum Jestem otwarty na różnorodne podejścia i teorie dotyczące funkcjonowania społeczeństw oraz wpływu czynników kulturowych, ekonomicznych i politycznych na ich rozwój. Poza tym, interesuje się również historią, antropologią, etyką i filozofią.

Czy wiesz, że?

Szymon Tkaczy posiada 1503 rozwiązanych zadań w naszym serwisie

Informacje o książce:

Rok wydania

2018

Wydawnictwo

CIVITAS

Autorzy

Alicja Pacewicz, Tomasz Merta

ISBN

978-83-896-2374-4

Rodzaj książki

Podręcznik