Klasa:

Książki z rozwiązanymi zadaniami:

Rok wydania:

2020

Przedmiot:

Przyroda

Rok wydania:

2020

Przedmiot:

Historia

Matematyka z plusem 4

Podręcznik Wydawnictwo: GWO Klasa: 4 szkoły podstawowej

Rok wydania:

2023

Przedmiot:

Matematyka

Rok wydania:

2017

Przedmiot:

Język polski

Między nami 4. Zeszyt ćwiczeń cz. 1

Zeszyt ćwiczeń Wydawnictwo: GWO Klasa: 4 szkoły podstawowej

Rok wydania:

2020

Przedmiot:

Język polski

Rok wydania:

2020

Przedmiot:

Język polski

English Class A1. Workbook

Zeszyt ćwiczeń Wydawnictwo: Pearson Klasa: 4 szkoły podstawowej

Rok wydania:

2020

Przedmiot:

Język angielski

Między nami 4

Podręcznik Wydawnictwo: GWO Klasa: 4 szkoły podstawowej

Rok wydania:

2017

Przedmiot:

Język polski

Junior Explorer 4

Podręcznik Wydawnictwo: Nowa Era Klasa: 4 szkoły podstawowej

Rok wydania:

2017

Przedmiot:

Język angielski

Jutro pójdę w świat 4

Zeszyt ćwiczeń Wydawnictwo: WSiP Klasa: 4 szkoły podstawowej

Rok wydania:

2019

Przedmiot:

Język polski

Matematyka wokół nas 4

Podręcznik Wydawnictwo: WSiP Klasa: 4 szkoły podstawowej

Rok wydania:

2020

Przedmiot:

Matematyka

Rok wydania:

2017

Przedmiot:

Język polski

Nowe Słowa na start! 4

Zeszyt ćwiczeń Wydawnictwo: Nowa Era Klasa: 4 szkoły podstawowej

Rok wydania:

2023

Przedmiot:

Język polski

Ostatnio dodane zadania:
Matematyka z kluczem 4. Podręcznik cz. 2 zadanie I strona 76 , Matematyka z kluczem 4. Podręcznik cz. 2 zadanie 8 strona 76 , Matematyka z kluczem 4. Podręcznik cz. 2 zadanie 7 strona 76 , Matematyka z kluczem 4. Podręcznik cz. 2 zadanie 6 strona 76 , Matematyka z kluczem 4. Podręcznik cz. 2 zadanie 5 strona 76 , Matematyka z kluczem 4. Podręcznik cz. 2 zadanie 4 strona 76 , Matematyka z kluczem 4. Podręcznik cz. 2 zadanie 3 strona 75 , Matematyka z kluczem 4. Podręcznik cz. 2 zadanie 2 strona 75 , Matematyka z kluczem 4. Podręcznik cz. 2 zadanie 1 strona 75 , Matematyka z kluczem 4. Podręcznik cz. 2 zadanie na dobry początek strona 73 , Matematyka z kluczem 4. Podręcznik cz. 2 zadanie III strona 72 , Matematyka z kluczem 4. Podręcznik cz. 2 zadanie II strona 72 , Matematyka z kluczem 4. Podręcznik cz. 2 zadanie I strona 72 , Matematyka z kluczem 4. Podręcznik cz. 2 zadanie 16 strona 72 , Język polski. Klasa 7. Operon. Zeszyt ćwiczeń - rozwiązania i odpowiedzi zadanie 35 strona 28 , Język polski. Klasa 7. Operon. Zeszyt ćwiczeń - rozwiązania i odpowiedzi zadanie 34 strona 28 , Język polski. Klasa 7. Operon. Zeszyt ćwiczeń - rozwiązania i odpowiedzi zadanie 33 strona 28 , Język polski. Klasa 7. Operon. Zeszyt ćwiczeń - rozwiązania i odpowiedzi zadanie 32 strona 28 , Język polski. Klasa 7. Operon. Zeszyt ćwiczeń - rozwiązania i odpowiedzi zadanie 31 strona 28 , Język polski. Klasa 7. Operon. Zeszyt ćwiczeń - rozwiązania i odpowiedzi zadanie 30 strona 27

Czym są zadania.pl?

Witamy Cię na naszej stronie, strudzony uczniu! Może masz już dosyć odrabiania zadań domowych z znienawidzonej przez Ciebie matematyki? Nie wyrabiasz się z aktualnym materiałem na lekcjach i odrabianiem wszystkich zadań domowych w wyznaczonym terminie? Jeśli na choć część z tych pytań odpowiadasz twierdząco, to bardzo dobrze, że znalazłeś się na właśnie tej stronie. Na naszym portalu czekają na ciebie odpowiedzi do zadań z matematyki na każdym poziomie edukacji oraz do zadań z wszelkich innych przedmiotów, które masz w szkole. Zachęcamy do przeglądania i nauki!

Na naszej stronie bez trudu znaleźć można wszelkie odpowiedzi do zadań z podręczników, zbiorów zadań, ćwiczeń, kart pracy i repetytorium z wszystkich najbardziej popularnych wydawnictw w Polsce, między innymi OE Pazdro, GWO, WSiP czy Nowa Era. Jeśli właśnie dostałeś zadanie, z którym nie do końca wiesz co zrobić, to spróbuj znaleźć odpowiedź na naszej stronie. To z pewnością uratuje Cię w wielu kryzysowych sytuacjach.

Odpowiedzi znalezione na stronie mocno ułatwią cały proces odrabiania zadań domowych. Na pewno nie zajmie ci to tyle czasu co dotychczas, a efekty nie będą wcale gorsze. Odrabianie zadań z naszą stroną to najłatwiejszy sposób, by dobrze przetrwać każdy etap szkolnictwa – a mimo takich ułatwień nadal zostanie ci bardzo dużo w głowie. Wykorzystując odpowiedzi znalezione na naszej stronie można bardzo mocno ułatwić sobie odrabianie zadań domowych, ale też zdobyć wszelką potrzebną wiedzę, jaką zdobyłoby się odrabiając całkowicie samemu zadania.

Zadania domowe to sposób, by utrwalać wiedzę, która będzie nam potrzebna też później, na przykład przy różnego rodzaju egzaminach. Tylko odpowiednio utrwalana wiedza pozostanie z nami na dłużej, tak by można było jej użyć w wielu innych momentach edukacji. To bardzo ważne, by uczyć się na dłuższy czas, a nie tylko na okres do sprawdzianu, czy kartkówki.

Najczęściej wyszukiwane są odpowiedzi do zadań z przedmiotów ścisłych, takich jak fizyka czy matematyka. To przedmioty, które najczęściej sprawiają problemy i najtrudniej się ich nauczyć. Właśnie do zadań z tych przedmiotów bez problemu znajdziesz rozwiązania na naszej stronie, ale są tutaj dostępne też rozwiązania zadań z różnych innych przedmiotów, które masz w szkole. Bez różnicy, z jakiego przedmiotu potrzebujesz pomocy – na naszej stronie ją znajdziesz.

Warto zaznaczyć, że nasze odpowiedzi do zadań z matematyki, oraz wszelkich innych przedmiotów to nie są podane na tacy odpowiedzi. Rozwiązania do zadań, które znajdziesz na naszej stronie to są zawsze dokładnie rozpisane, tak by tłumaczyły cały proces rozwiązywania. To bardzo istotne, by zrozumieć całe zadanie, a nie tylko otrzymać na nie poprawną odpowiedź. Dzięki temu dokładnie wiesz jak zrobić zadanie i zapamiętujesz cały proces rozwiązywania, który będziesz w stanie odtworzyć przy kolejnych zadaniach domowych.

W taki sposób jesteś w stanie bardzo dużo się nauczyć – dokładnie tyle, ile nauczyłbyś się rozwiązując zadanie całkowicie samodzielnie. Korzyści płynące z naszej strony można porównać do pracy z korepetytorem, bądź samemu. Warto jednak pamiętać, że kiedy odrabiamy zadania domowe samemu, zajmuje to o wiele więcej czasu, z naszą stroną możesz go trochę oszczędzić – jest to szczególnie przydatne w przedmiotach, które wiemy, że nie są dla nas interesujące. W natłoku zadań domowych, z którym pewnie niejednokrotnie do czynienia ma każdy uczeń, strony internetowe takie jak nasze, to naprawdę spora pomoc, a nawet ratunek z opresji.

Patrząc na wszystkie zalety naszego portalu, nie pozostaje nic innego, jak dać sobie pomóc z zadaniami domowymi. Odrabiamy razem z Tobą zadania, a Ty uczysz się przy tym wszystkiego tego, co niezbędne – w łatwy i przystępny sposób.

Wszystkie zadania są przygotowywane przez naprawdę wykwalifikowanych ludzi, dlatego możesz mieć pewność że zarówno wyniki, jak i proces rozwiązywania zadania jest poprawny i zgodny z podstawami programowymi obowiązującymi w szkole. Korzystanie z naszej strony z pewnością wyjdzie ci na dobre!