Klasa:

Książki z rozwiązanymi zadaniami
dla przedmiotu jezyk-angielski:

Ostatnio dodane poradniki:

Jak spisać zadania domowe.

Jak spisać zadania domowe.

Czasem przy zrobieniu zadania domowego potrzeba trochę pomocy. Można o nią kogoś poprosić – np. nauczyciela; można zapytać kolegę czy koleżankę. Można też sprawdzić odpowiedzi w necie – chociaż tego...

Czytaj całość
Po co odrabiać zadania domowe?

Po co odrabiać zadania domowe?

Wracasz do domu po godzinach spędzonych w szkole na nauce - albo próbach uczenia się. No chociaż notowania. Przynajmniej słuchania, co tam nauczyciel opowiada. Marzy ci się chill – wyjście...

Czytaj całość
Przeglądaj wszystkie poradniki

Rozwiązania zadań z Języka Angielskiego

Masz zadanie domowe z angielskiego? No i jak się z tym czujesz? Umówmy się – nie każdy będzie poliglotą i to jest zupełnie w porządku. Mamy różne talenty i predyspozycje – ścisłowcy, humany, językowcy… Czy należysz do tych, którzy władają językami (albo mają takie ambicje) czy do tych, którzy dzielnie trzymają się tylko ojczystego – chcemy ci pomóc z odrobieniem zadania domowego!

Jak? Mamy do niego odpowiedzi.

Odpowiedzi do zadania domowego, ale jak? A tak to, że zebraliśmy wszystkie podręczniki do języka angielskiego, z których w polskich szkołach korzystają uczniowie klas 7, 8 oraz klas I, II, III i IV liceum i technikum i opracowaliśmy je. Doświadczeni nauczyciele angielskiego i korepetytorzy, którzy z nami współpracują, przygotowali gotowe rozwiązania zadań i ćwiczeń z podręczników, ćwiczeń i zbiorów zadań – także bierz swój workbook albo excercise book i jedziemy! Zasada jest prosta – wybierasz podręcznik, z którego masz coś zadane, numer strony i ćwiczenia, a my pokazujemy ci jego prawidłowe rozwiązanie. Jeśli w naszej bazie jeszcze nie ma rozwiązania do polecenia, którego potrzebujesz, też damy radę – wtedy zamawiasz u nas rozwiązanie zadania, my przekazujemy je do nauczyciela i z marszu zabieramy się do jego przygotowywania. W internecie można znaleźć odpowiedzi do zadań, ale trudno powiedzieć, jak bardzo są wiarygodne – kto je robił? No, często nie wiadomo. Albo „jacyś uczniowie” – mogli mieć rację, mogli się pomylić. Dla nas (i dla ciebie) zadania opracowują nauczyciele i korepetytorzy z wiedzą i doświadczeniem, więc o pomyłce nie ma mowy.

Spisanie gotowe zadania domowego z angielskiego to sposób na zaoszczędzenie N-ki na inną okazję i uchronienie się przez pałą za brak pracy domowej – czyli na święty spokój – ale! Nie tylko. To również sposób na naukę. Człowiek najlepiej przyswaja wiedzę w praktyce. Można olać zadanie – a można też je zrobić z pomocą; przyjrzeć się gotowym rozwiązaniom ćwiczeń z angielskiego, pokminić, dlaczego odpowiedź jest taka i w ten sposób się uczyć. Niezależnie od tego, na ile lubisz ten przedmiot i swojego nauczyciela, jesteś skazany na pisanie kartkówek i sprawdzianów, więc lepiej w ten sposób na spokojnie przyswajać sobie wiedzę.

Na zadania.pl znajdziesz odpowiedzi do podręczników z angielskiego dla wszystkich klas starszych szkoły podstawowej oraz szkół średnich (liceum i technikum), na każdym poziomie (czyli dla szkół średnich odpowiedzi do podręczników na poziomie podstawowym i poziomie rozszerzonym). Dlaczego na zadania.pl robimy zadania domowe za ciebie? Bo myślimy o tym bardziej tak, że robimy je DLA ciebie. Do zeszytu ci ich nie wpiszemy, nie wyślemy za ciebie odpowiedzi do nauczyciela, więc wszystkiego za ciebie nie zrobimy – ale pomożemy ci zacząć i ogarnąć najgrubszą część, czyli rozwiązanie poleceń (otwartych i zamkniętych). Wiemy, jak jest – masa zadań domowych ze wszystkich przedmiotów – nawet tych, które nas mało interesują albo, w przypadku maturzystów, nie są dalej potrzebne pod kątem matury. Prace domowe powinny być zadawane, by pomóc uczniom usystematyzować i utrwalić wiedzę – a u nas, niestety, często są zadawane, bo nauczyciele się nie wyrabiają z materiałem… Często to nie ich wina, tak działa system edukacji. Ale wszystkie te przedmioty są ważne, mniej lub bardziej. Nauka sprawia, że lepiej rozumiemy świat i innych ludzi, więc do szkoły warto chodzić i robić czasem zadania domowe też fajnie porobić. Żeby się nie zajechać, można poszukać pomocy – i my jesteśmy dla ciebie taką pomocą. Gdy nie wiesz, jak zrobić jakieś zadanie; gdy nie masz czasu, bo masz za dużo zadane z innych przedmiotów niż angielski; gdy po prostu ci się nie chce – my mamy dla ciebie gotowe odpowiedzi do zadań.

Znajdziesz tu: zadania z angielskiego, rozwiązania zadań z języka angielskiego, ćwiczenia z angielskiego, pytania i odpowiedzi oraz zadania indywidulane.