Zadania i ich rozwiązania:


Rozwiązanie:

ViSiON 4. Student's Book rozwiązania
Książka w trakcie rozwiązywania!

ViSiON 4. Student's Book to podręcznik dla ucznia klasy 2 liceum i technikum do nauki języka angielskiego na poziomie B2. Jest to publikacja renomowanego wydawnictwa uniwersyteckiego Oxford, która oferuje nowoczesne i innowacyjne metody uczenia się języka obcego. Uczniowie znajdą w podręczniku ViSiON 4. Student's Book wiele strategii uczenia się i egzaminacyjnych, dzięki którym mogą zindywidualizować swoją naukę języka angielskiego. To dostosowanie się tej publikacji do różnorodnych poziomów i potrzeb edukacyjnych uczniów jest niewątpliwie wielką zaletą tego podręcznika do klasy 2 liceum i technikum. Co więcej, nie tylko innowacyjne materiały, ale i obudowa multimedialna zaskakuje. Uczniowie mogą poprzez nagrania i materiały filmowe poznać szeroko kulturę krajów anglojęzycznych, osłuchać się z czystym brytyjskim akcentem. Do tego wydawnictwo oferuje wiele multimedialnych materiałów, które w formie ćwiczeń offline, jak i online mogą stanowić wsparcie podczas nauki tego wdzięcznego przedmiotu.

 

Wielu uczniów nie zawsze jest w stanie przyswoić podczas zajęć w szkole obszernego materiału, także gramatycznego, I choć podręcznik szkolny do 2 klasy ViSiON 4. Student's Book zawiera objaśnienia gramatyki w języku polskim, to jednak wielu licealistów i uczniów technikum ma problemy ze zrozumieniem właściwej odmiany. Kluczem do sukcesu jest mądre i efektywne uczenie się w sposób samodzielny. Dlatego już dziś sprawdź naszą platformę edukacyjną zadania.pl, na której znajdziesz odpowiedzi do zadań, które zawiera podręcznik do 2 klasy ViSiON 4. Student's Book. Dzięki temu bez pomocy anglisty czy korepetytora możesz sprawdzić swoje umiejętności, porównać swoje odpowiedzi z rozwiązaniami naszego eksperta, a przy tym wciąż powtarzać materiał z zajęć szkolnych. Taka systematyczna nauka nie tylko pomoże Ci odrobić trudną pracę domową, ale również przygotować się do sprawdzianu czy przyszłej matury. Zapomnij o kłopotliwych poleceniach, z zadania.pl szybko nauczysz się rozumienia treści zadań i wskoczysz na wyższy poziom językowych umiejętności.

 

Wspominaliśmy, że podręcznik do 2 klasy liceum i technikum ViSiON 4. Student's Book  zawiera różnorodne strategie, pomocne w indywidualizacji nauczania. Nie zmarnuj tego potencjału. Z naszą stroną również możesz uczyć się tego, czego chcesz. Omijaj dobrze znane Ci zadania, sprawdzaj te, które sprawiają Ci trudność. Poznaj schematy rozwiązywania zadań czy odmiany i przyswajaj efektywnie wiedzę. Chcesz we własnym tempie uczyć się języka angielskiego? Wejdź na zadania.pl, by dostosować treści do własnych potrzeb. Dzięki naszym odpowiedziom poszerzysz słownictwo, utrwalisz ważne wiadomości, a także zapomnisz o trudnych zadaniach zawierajacych materiały audio. Razem z nami możesz dowiedzieć się, jak tworzyć zarówno krótkie, jak i długie formy wypowiedzi. Na naszej platformie znajdziesz zarówno zadania z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego. Zapraszamy do zadania.pl, miejsca w sieci, które pomaga w efektywnej nauce.

Informacje o książce:

Rok wydania

2020

Wydawnictwo

Oxford

Autorzy

Helen Casey, Michael Duckworth

ISBN

978-01-941-2186-6

Popularne zadania z tej książki