Klasa:

II liceum

Przedmiot:

Historia

Poznać przeszłość 2. Zakres podstawowy. Reforma 2019

<
>

Książka: Poznać przeszłość 2. Zakres podstawowy. Reforma 2019

Do zrobienia masz masę zadań domowych – a w ogóle to w tym czasie wolisz porobić coś kompletnie innego – a tu jeszcze historia…? Przychodzimy z ratunkiem! Na zadania.pl mamy dla ciebie gotowe rozwiązania zadań z twojego podręcznika do historii, tj. z Poznać przeszłość 2. Zakres podstawowy. Reforma 2019.

To podręcznik dla klas II liceum i II technikum do nauki historii w zakresie podstawowym. Wydany został przez wydawnictwo Nowa Era w 2020 roku, numer ISBN tej pozycji to978-83-267-3925-5. Jej autorami są Adam Kucharski oraz Aneta Niewęgłowska.

Jeśli nie wiesz, jak rozwiązać swoje zadanie domowe z historii albo zwyczajnie nie chce ci się tego robić, możesz skorzystać z gotowych odpowiedzi, które opracowali współpracujący z nami nauczyciele i korepetytorzy. Znajdź swoje zdanie po jego numerze oraz numerze strony, na której się ono znajduje i zobacz, jak należy rozwiązać to zadanie. Parę kliknięć i masz rozwiązaną pracę domową – teraz tylko to spisać albo przekopiować i luz, można być spokojnym o to, czy nauczyciel zapyta czy nie – bo zadania z Poznać przeszłość 2 masz już z głowy.

Informacje o książce:

Rok wydania

2020

Wydawnictwo

Nowa Era

Autorzy

Adam Kucharski, Aneta Niewęgłowska

ISBN

978-83-267-3925-5

Rodzaj książki

Podręcznik

Zadania i ich rozwiązania:Rozwiązanie: