Zadania i ich rozwiązania:


Rozwiązanie:

ViSiON 1. Workbook rozwiązania

Podczas nauki języka angielskiego wielu pedagogów i anglistów wybiera dla swoich uczniów, oprócz doskonałego i rzetelnego podręcznika, zeszyt ćwiczeń, którego zadaniem jest utrwalenie nie tylko gramatyki, ale również wykorzystanie zdobytych wiadomości w praktyce. ViSiON 1. Workbook to zeszyt ćwiczeń do klasy 1 liceum i technikum stanowiący doskonałą formę powtórzenia materiału. Ta publikacja wydawnictwa Oxford zaskakuje nowoczesną obudową merytoryczną, ćwiczeniami dostosowanymi do różnorodnych potrzeb uczniów szkoły ponadpostawowej. Mimo swej innowacyjności, zeszyt ćwiczeń do klasy 1 liceum i technikum do nauki języka angielskiego ViSiON 1. Workbook jest w pełni zgodny z nową podstawą programową. Co więcej, ten zeszyt ćwiczeń zawiera wiele podpowiedzi dotyczących uczenia się, np. trudnych słówek zawartych w podręczniku czy omówionych podczas lekcji. To wszystko, w połączeniu z doskonale opracowanym materiałem audio stanowi pełny i bogaty materiał do efektywnego uczenia się j. angielskiego.

 

Powtarzanie jest matką wiedzy – ta starożytna sentencja nie straciła na aktualności. Nawet doskonała obudowa graficzna czy rzetelne i nowoczesne treści nie zastąpią systematycznych ćwiczeń językowych. Jeśli chcesz w domu jeszcze raz sprawdzić swoje umiejętności, powtórzyć do sprawdzianu z j. angielskiego czy sprawdzić swoją pracę domową, koniecznie zajrzyj na naszą platformę edukacyjną zadania.pl. Sprawdzisz tu wszelkie rozwiązania do zadań, które zawiera zeszyt ćwiczeń do klasy 1 liceum i technikum ViSiON 1. Workbook, dzięki czemu szybciej przyswoisz materiał z lekcji, efektywnie nauczysz się do sprawdzianu. Co więcej, wiele ćwiczeń z j. angielskiego zapewnia uczniom doskonałej jakości materiały audio, które mają ćwiczyć rozumienie żywego języka, a także utrwalać poprawny akcent. Niestety, nie zawsze uczniowie, którzy nie posiadają szerokich kompetencji językowych, potrafią zrozumieć to, o czym mowa w zadaniu. W zadania.pl znajdziesz również odpowiedzi to ćwiczeń słuchowych, by po powtórnym odtworzeniu materiału doskonale pojąć, o czym w nim mowa.

 

Gramatyka to ważny dział szkolnej nauki języka angielskiego. Jest to jednak twardy orzech do zgryzienia. Zeszyt ćwiczeń do klasy 1 liceum i technikum do języka angielskiego  ViSiON 1. Workbook zawiera wiele tego rodzaju zadań. Dlatego, jeśli wciąż nie rozumiesz złożonej gramatyki, odwiedź naszą stronę. W zadania.pl dzięki odpowiedziom rozpisanym krok po kroku nauczysz się nie tylko rozumieć polecenia napisane w j. angielskim, ale szybciej przyswoisz zasady odmiany wyrazów, by zaskoczyć swojego anglistę doskonałą znajomością przedmiotu.

 

Zeszyt ćwiczeń do klasy 1  ViSiON 1. Workbook to także wiele ćwiczeń dot. tworzenia spójnej wypowiedzi pisemnej w j. angielskim. W zadania.pl znajdziesz również do nich przykładowe odpowiedzi, dzięki którym utrwalisz potrzebne i przydatne zwroty, dowiesz się o właściwej ich kompozycji. Dzięki temu podczas sprawdzianu samodzielnie stworzysz doskonałą wypowiedź, czy napiszesz poprawnego e-maila.

Informacje o książce:

Rok wydania

2020

Wydawnictwo

Oxford

Autorzy

Jenny Quintana, Elizabeth Sharman

ISBN

978-01-941-2415-7

Rodzaj książki

Zeszyt ćwiczeń

Popularne zadania z tej książki