11 16 21
Zadania i ich rozwiązania:


Ania bardzo interesuje się fizyką.

Rozwiązanie:

Spotkania z fizyką 7 rozwiązania

Fizyka – w szkole podstawowej jeszcze trzeba się jej uczyć… lubisz? Nie lubisz? W każdym razie mamy dla ciebie pomoc – gotowe odpowiedzi do zadań z podręcznika do fizyki dla klas 7 Spotkania z fizyką 7.

To podręcznik wydany przez Nową Erę w 2020 roku, jego autorami są Grażyna Francuz-Ornat, Teresa, Kulawik, Maria Nowotny-Różańska. Jeśli więc szukasz pomocy przy odrabianiu zadań domowych z fizy, to właśnie są znalazłeś! Upewnijmy się tylko, że mówimy o tym samym podręczniku. Numer ISBN twojej książki to 978-83-267-3791-6? Jeśli tak, to super. No to mamy! Tu znajdziesz rozwiązania do wszystkich ćwiczeń z podręcznika Spotkania z fizyką 7 - i otwartych, i zamkniętych, z zapisem obliczeń.

Czasem nie wiesz, jak zrobić zadanie, kompletnie zero pomysłów. W necie trudno o rozwiązania, a jak już się jakieś znajdzie, to nie wiadomo, czy dobre… U nas wiadomo, że są poprawne – bo rozwiązują je dla nas doświadczeni nauczyciele fizyki i korepetytorzy. Czasem też po prostu ci się nie chce i to też jest okej. Dajemy ci odpowiedzi do podręcznika z fizyki dla klas 7, ty je sobie dokładnie spisujesz i wszystko gra.

Informacje o książce:

Rok wydania

2020

Wydawnictwo

Nowa Era

Autorzy

Grażyna Francuz-Ornat, Teresa, Kulawik, Maria Nowotny - Różańska

ISBN

978-83-267-3791-6