31 32 33 34 36 38 40 41 43 45 50 51 52 53

Opowiedz przedstawioną historię obrazkową w formie krótkiej bajki z morałem zachęcającej do konstruktywnego rozwiązania konfliktów.

Rozwiązanie:
Zastanów się co przedstawia każdy z obrazków (osobno). I co przedstawiają jako jedna całość. Nie od dziś wiadomo, że konflikty należy rozwiązywać. Najlepszym rozwiązaniem konfliktu jest znalezienie wspólnego stanowiska - ugody, kompromisu.
Pokaż więcej...
Nie znalazłeś odpowiedzi?

Zadaj pytanie tutaj i otrzymaj rozwiazanie w kilka sekund!

Jak oceniasz rozwiązanie tego zadania przez nauczyciela?

Nie oceniono tego zadania! Bądź pierwszy!

Warto wiedzieć

Zadanie o treści:

Opowiedz przedstawioną historię obrazkową w formie krótkiej bajki z morałem zachęcającej do konstruktywnego rozwiązania konfliktów.

jest zadaniem numer 57806 ze wszystkich rozwiązanych w naszym serwisie zadań i pochodzi z książki o tytule KOSS. Wiedza o społeczeństwie w szkole podstawowej, która została wydana w roku 2018.

Zadanie zweryfikowane przez pracownika serwisu

Rozwiązanie tego zadania przygotował nauczyciel

Szymon Tkaczy
zobacz profil

Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie / historii I - IV LO / Technikum Jestem otwarty na różnorodne podejścia i teorie dotyczące funkcjonowania społeczeństw oraz wpływu czynników kulturowych, ekonomicznych i politycznych na ich rozwój. Poza tym, interesuje się również historią, antropologią, etyką i filozofią.

Czy wiesz, że?

Szymon Tkaczy posiada 1503 rozwiązanych zadań w naszym serwisie

Informacje o książce:

Rok wydania

2018

Wydawnictwo

CIVITAS

Autorzy

Alicja Pacewicz, Tomasz Merta

ISBN

978-83-896-2374-4

Rodzaj książki

Podręcznik