240 242 247 248 252 253 255 257 259 261 262

Zbierz informację na temat relacji Polski z wybranymi krajem i opracuj tak byś mógł je w zwięzły sposób przedstawić kolegom z klasy, 

Rozwiązanie:
Każdy i każda z nas może zrealizować to zadanie inaczej. Wybierz dowolny kraj, który Cię interesuje i dowiedz się, jakie były jego relacje z Polską. To zadanie warto przygotować w formie multimedialnej lub graficznej - jeśli tylko masz na to chęć.
Pokaż więcej...
Jak oceniasz rozwiązanie tego zadania przez nauczyciela?

Nie oceniono tego zadania! Bądź pierwszy!

Warto wiedzieć

Zadanie o treści:

Zbierz informację na temat relacji Polski z wybranymi krajem i opracuj tak byś mógł je w zwięzły sposób przedstawić kolegom z klasy, 

jest zadaniem numer 58176 ze wszystkich rozwiązanych w naszym serwisie zadań i pochodzi z książki o tytule KOSS. Wiedza o społeczeństwie w szkole podstawowej, która została wydana w roku 2018.

Zadanie zweryfikowane przez pracownika serwisu

Rozwiązanie tego zadania przygotował nauczyciel

Szymon Tkaczy
zobacz profil

Nauczyciel wiedzy o społeczeństwie / historii I - IV LO / Technikum Jestem otwarty na różnorodne podejścia i teorie dotyczące funkcjonowania społeczeństw oraz wpływu czynników kulturowych, ekonomicznych i politycznych na ich rozwój. Poza tym, interesuje się również historią, antropologią, etyką i filozofią.

Czy wiesz, że?

Szymon Tkaczy posiada 1503 rozwiązanych zadań w naszym serwisie

Informacje o książce:

Rok wydania

2018

Wydawnictwo

CIVITAS

Autorzy

Alicja Pacewicz, Tomasz Merta

ISBN

978-83-896-2374-4

Rodzaj książki

Podręcznik