58 59 60 61 62 63 65 67 71 72 74 76 77 79

Kamień został podrzucony pionowo do góry i wzniósł się na wysokość 4 m, po czym spadł. Narysuj dwoma kolorami i diagram słupkowy przedstawiający jego energię potencjalną i kinetyczną na różnych wysokościach w czasie lotu. Przykładowy słupek dla wysokości 1 m został już narysowany.

Rozwiązanie:
Nie znalazłeś odpowiedzi?

Zadaj pytanie tutaj i otrzymaj rozwiazanie w kilka sekund!

Jak oceniasz rozwiązanie tego zadania przez nauczyciela?

Nie oceniono tego zadania! Bądź pierwszy!

Warto wiedzieć

Zadanie o treści: Kamień został podrzucony pionowo do góry i wzniósł się na wysokość 4 m, po czym spadł. Narysuj dwoma kolorami i diagram słupkowy przedstawiający jego energię potencjalną i kinetyczną na różnych wysokościach w czasie lotu. Przykładowy słupek dla wysokości 1 m został już narysowany. jest zadaniem numer 23866 ze wszystkich rozwiązanych w naszym serwisie zadań i pochodzi z książki o tytule To jest fizyka 7, która została wydana w roku 2020.

Zadanie zweryfikowane przez pracownika serwisu

Rozwiązanie tego zadania przygotował nauczyciel

Bogumiła Skoczylas
zobacz profil

Nauczyciel fizyki 4 - 8 Szkoły podstawowej Bogumiła zaangażowana jest w życie szkoły i bierze udział w organizowaniu różnych wydarzeń, takich jak konkursy przedmiotowe, spotkania międzyszkolne. Jest również mentorem dla wielu uczniów, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania związane z fizyką.

Czy wiesz, że?

Bogumiła Skoczylas posiada 8741 rozwiązanych zadań w naszym serwisie

Informacje o książce:

Rok wydania

2020

Wydawnictwo

Nowa Era

Autorzy

Marcin Braun, Weronika Śliwa

ISBN

978-83-267-3916-3

Rodzaj książki

Zeszyt ćwiczeń