Wybór strony:

Podaj dwa argumenty dowodzące, że wiersz Staffa można nazwać jego poetyckim manifestem.

Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony Zadanie Zadanie 7. strona 183

Rozwiązanie:
1. Wartości i ideały: Wiersze Staffa czę
Pokaż więcej...
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Skorzystaj z Zadaniaka! Nasz inteligentny asystent przygotuje dla Ciebie unikalne rozwiązanie w zaledwie kilka chwil. Zadaj pytanie i przekonaj się, jak szybko możesz uzyskać pomoc!

Jak oceniasz rozwiązanie tego zadania przez nauczyciela?

Nie oceniono tego zadania! Bądź pierwszy!

Warto wiedzieć

Zadanie o treści: Podaj dwa argumenty dowodzące, że wiersz Staffa można nazwać jego poetyckim manifestem. jest zadaniem numer 124364 ze wszystkich rozwiązanych w naszym serwisie zadań i pochodzi z książki o tytule Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony, która została wydana w roku 2021.

Zadanie zweryfikowane przez pracownika serwisu

Rozwiązanie tego zadania przygotował nauczyciel

Maciej Kuć
zobacz profil

Nauczyciel języka polskiego klas I - IV LO / Technikum Interesuje się historią języka polskiego oraz jego ewolucją, a także badaniami lingwistycznymi.

Czy wiesz, że?

Maciej Kuć posiada 4550 rozwiązanych zadań w naszym serwisie

Informacje o książce:

Rok wydania

2021

Wydawnictwo

OPERON

Autorzy

Urszula Jagiełło, Renata Janicka-Szyszko, Magdalena Steblecka-Jankowska

ISBN

978-83-819-7125-6

Popularne zadania z tej książki

Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony zadanie Zadanie do tekstu Józefa Tischnera 4. strona 90

Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony zadanie Zadanie do wiersza Ballady i romanse 7. strona 366

Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony zadanie Zadanie do tekstu Diabeł-nie-diabeł 7. strona 278

Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony zadanie Zadanie do tekstu Specyfika utworu 8. strona 284

Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony zadanie Zadanie do tekstu Krzysztofa Dybciaka 3. strona 193

Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony zadanie Zadanie do tekstu Krzysztofa Dybciaka 1. strona 180

Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony zadanie Zadanie do wiersza Widok ze Świnicy do Doliny Wierchcichej 3. strona 39

Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony zadanie Zadanie do wiersza Przedśpiew 2. strona 28

Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony zadanie Zadanie do ilustracji 1. strona 56

Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony zadanie Zadanie 6. strona 321

Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony zadanie Zadanie do wiersza Obłoki 10. strona 263

Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony zadanie Zadanie do rysunku 5. strona 331

Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony zadanie Zadanie do tekstu o księciu Konstantym 1. strona 123

Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony zadanie Zadanie do aktu drugiego Szewców 7. strona 259

Język polski 3. Zakres podstawowy i rozszerzony zadanie Zadanie do wiersza Sztuka poetycka 1. strona 37