Klasa:

II liceum

Przedmiot:

Język angielski

ViSiON 5. Workbook

Książka w trakcie rozwiązywania!
Zadania i ich rozwiązania:


Rozwiązanie:

ViSiON 5. Workbook rozwiązania
Książka w trakcie rozwiązywania!

ViSiON 5. Workbook to piąta część kompleksowego kursu języka angielskiego od wydawnictwa Oxford, który ma za zadanie doskonale przygotować uczniów szkół ponadpodstawowych do egzaminu maturalnego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. To także zeszyt ćwiczeń do klasy 2, który nie tylko w sposób przystępny tłumaczy zawiłości gramatyki i pozwala na przyswojenie wielu potrzebnych słówek. To także doskonała publikacja edukacyjna, która pomaga uczniom redagować poprawne i współczesne wypowiedzi, zarówno pisemne, jak i ustne. Co więcej, ViSiON 5. Workbook to zeszyt ćwiczeń, w którym uczniowie znajdą wiele przydatnych informacji i wskazówek dotyczących nowoczesnych metod uczenia się czy strategii egzaminacyjnych. Dzięki temu każdy licealista czy uczeń technikum może dopasować materiał do swoich umiejętności, a także różnorodnych potrzeb edukacyjnych. Wszystkie wskazane tu zalety zeszytu ćwiczeń ViSiON 5. Workbook – zeszyt ćwiczeń, który stanowi uzupełnienie podręcznika tej serii sprawiają, że wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem nauczycieli języka angielskiego, edukatorów i korepetytorów.

 

Język angielski od lat jest jednym z najczęściej wybieranych przedmiotów rozszerzonych na maturze. Dlatego wielu uczniów szkół ponadpodstawowych już wcześniej chce przygotować się do tego najważniejszego egzaminu dojrzałości, systematycznie ćwicząc swoje umiejętności i powtarzając materiał. Zeszyt ćwiczeń do klasy 2 ViSiON 5. Workbook zawiera wiele różnorodnych zadań, które syntezują wiadomości poznane na lekcjach. Jednak często polecenia w języku angielskim czy zbyt szybkie tempo pracy w szkole nie pozwalają na pełne zrozumienie tematu. Uczniowie szukają wtedy pomocy wśród rodziców czy korepetytorów. Wygodną alternatywą jest nasza platforma edukacyjna zadania.pl, która oferuje rozwiązania rozpisane krok po kroku do wszystkich zadań, które zawiera zeszyt ćwiczeń do 2 klasy  ViSiON 5. Workbook. W tym, tak kłopotliwe dla licealistów i uczniów technikum, odpowiedzi do zadań ze słuchu. Dzięki szczegółowemu rozwiązaniu uczniowie mogą samodzielnie odrobić pracę domową, porównując swoje odpowiedzi z tymi, umieszczonymi na naszej platformie. To także doskonały sposób na to, by przygotować się do sprawdzianu, pracy klasowej czy, już wspomnianej, matury.

 

Korzystaj z naszych zasobów, dostępu do wszelkich zadań z zeszytu ćwiczeń  ViSiON 5. Workbook, kiedy tylko tego potrzebujesz. U nas to Ty decydujesz, ile się uczysz, jakiego materiału i o której porze. W ten sposób nie tylko dopasowujesz do swoich możliwości i potrzeb ilość materiału, ale oszczędzasz cenny czas poprzez efektywną naukę. Zadania.pl to także doskonałe miejsce, które sprawia, że możesz wynieść swoje umiejętności językowe na wyżyny. Rozwijaj swoją pasję do języka angielskiego, poznając nasze odpowiedzi, które poszerzą Twoje słownictwo, umożliwiają Ci naukę na poziomie nawet C1, który tak pożądany jest na profilu rozszerzonym.

Informacje o książce:

Rok wydania

2020

Wydawnictwo

Oxford

Autorzy

Kate Haywood, Neil Wood

ISBN

978-01-941-2077-7

Rodzaj książki

Zeszyt ćwiczeń

Popularne zadania z tej książki