Zadania i ich rozwiązania:


Rozwiązanie:

ViSiON 5. Student's Book rozwiązania
Książka w trakcie rozwiązywania!

Publikacja ViSiON 5. Student's Book od wydawnictwa Oxford to innowacyjna pozycja do nauczania języka angielskiego w szkole ponadpodstawowej. Zawiera nowoczesne sposoby na naukę i wzbogacanie słownictwa, opracowaną przez wybitnych ekspertów uniwersyteckich. Do tego rozwija kluczowe we współczesnym świecie kompetencje kluczowe, np. dzięki takim lekcjom jak Mediation czy Life Skills. Wielu pedagogów oraz korepetytorów chętnie sięga po podręcznik szkolny do 2 klasy ViSiON 5. Student's Book, ponieważ zawiera on doskonałą obudowę merytoryczną, w tym także wiele zadań i materiałów dostępnych zarówno online, jak i offline. Wybór podręcznika ViSiON 5. Student's Book to także dostęp do oprogramowania dedykowanego tablicom interaktywnym. To nowoczesne spojrzenie na edukację wspiera uczniów w rozwijaniu kompetencji językowych, a przy tym nie pozwala się nudzić, gdyż oferuje współczesne treści, dostosowane nie tylko do wrażliwości licealisty czy ucznia technikum, ale również do różnorodnych potrzeb edukacyjnych.

 

Współczesna szkoła powinna uczyć młodych ludzi nie tylko krytycznego myślenia, ale również ciekawości świata i kultur. Nie sposób uczyć języka z innego kraju, bez dokładnego poznania jego kultury. Dlatego też podręcznik szkolny do 2 klasy liceum i technikum  ViSiON 5. Student's Book zawiera m.in. filmy oraz nagrania z udziałem anglojęzycznych nastolatków, którzy w przystępny sposób ukazują piękno swojego rodzimego języka, np. wskazując na poprawny brytyjski akcent. Niestety, niekiedy piękno języka angielskiego sprawia, że w formie mówionej komunikaty typowego Anglika są niezrozumiałe dla polskiego ucznia. A to z kolei sprawia, że zadania audio, których wiele zawiera podręcznik szkolny do 2 klasy  ViSiON 5. Student's Book sprawiają, że uczniowie nie mogą właściwie odszyfrować polecenia czy zrozumieć komunikatów. Z pomocą również w rozwiązaniu takich ćwiczeń przychodzi nasza platforma zadania.pl. Znajdziesz tu odpowiedzi do skomplikowanych nagrań, z łatwością krok po kroku dowiesz się, jak napisać wypracowanie w języku angielskim, utrwalisz schematy kompozycyjne. Nasi eksperci zadbali o doskonałe rozwiązania, dzięki którym z pewnością poszerzysz swoje słownictwo, wzbogacisz frazeologię, poznasz współczesne powiedzenia i zwroty młodzieży angielskiej.

 

Sen z powiek spędza Ci gramatyka? W podręczniku szkolnym ViSiON 5. Student's Book znajdziesz szerokie wyjaśnienia zagadnień gramatycznych w języku polskim. Jeśli jednak to wciąż za mało, skorzystaj z naszej strony zadania.pl i znajdź wszelkie odpowiedzi do zadań z gramatyką w tle. Z nami powtórzysz materiał z lekcji, przygotujesz się do klasówki czy sprawdzianu, a także odrobisz we własnym tempie pracę domową. Planuj z naszą platformą swoją samodzielną naukę – wybierasz tylko te zadania, które Cię interesują, uczysz się schematów odpowiedzi, by potem samodzielnie rozwijać swoje kompetencje językowe podczas lekcji. Już dziś sprawdź naszą szeroką bazę rozwiązań zarówno do poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego.

Informacje o książce:

Rok wydania

2020

Wydawnictwo

Oxford

Autorzy

Paul Kelly, Michael Duckworth

ISBN

978-01-941-2187-3

Popularne zadania z tej książki