Klasa:

II liceum

Przedmiot:

Język angielski

ViSiON 4. Workbook

Książka w trakcie rozwiązywania!
Zadania i ich rozwiązania:


Rozwiązanie:

ViSiON 4. Workbook rozwiązania
Książka w trakcie rozwiązywania!

ViSiON 4 Workbook to innowacyjny zeszyt ćwiczeń do klasy 2 liceum i technikum. Jest to publikacja od znanego i szanowanego wśród nauczycieli wydawnictwa Oxford. Zadania zawarte w podręczniku mają na celu pomóc uczniom w doskonaleniu umiejętności rozwiązywania problemów, np. poprzez dział Mediation i wypracowaniu własnych metod pracy nad zadaniami. Ponadto książka zawiera szereg wyzwań, które zachęcają uczniów do nieszablonowego, krytycznego myślenia i znajdowania nowych sposobów podejścia do problemów. W rezultacie ViSiON 4 Workbook jest doskonałym podręcznikiem szkolnym do klasy 2 liceum i technikum, dla wszystkich uczniów, którzy szukają poprawy swoich wyników w nauce. Jego obudowa merytoryczna sprawiła, że wielu nauczycieli języka angielskiego oraz korepetytorów na co dzień korzysta z tej publikacji. Na uwagę i sukces podręcznika z pewnością wpłynął fakt, że zawiera on wiele ćwiczeń multimedialnych online i offline dla ucznia, jak i przejrzystą bazę materiałów w sieci dla nauczycieli.

 

ViSiON 4. Workbook to nowoczesny zeszyt ćwiczeń do klasy 2 liceum i technikum. Rozwija umiejętności językowe na poziomie B2. Zadania do niego można znaleźć na naszej stronie zadania.pl. Główną ideą projektu ViSiON 4. Workbook jest stworzenie uczniom możliwości ćwiczenia wiedzy w sposób zabawny i ciekawy. Zadania w książce podzielone są na trzy poziomy trudności, dzięki czemu każdy uczeń może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Jednak nie zawsze uczniowie, nawet pracując z doskonałym zeszytem ćwiczeń, wiedzą, w jaki sposób rozwiązać zadanie, nie rozumieją poleceń. Na naszej platformie zadania.pl każdy uczeń liceum i technikum znajdzie bogatą bazę rozwiązań do zadań z zeszytu ćwiczeń ViSiON 4. Workbook, dzięki którym nauczy się schematów kompozycyjnych, które pomogą mu podczas tworzenia dłuższych wypowiedzi pisemnych. Nauczy się również, jak poprawnie rozumieć polecenia.

 

Dzięki ViSiON 4. Workbook, nauka może być zarówno skuteczna, jak i przyjemna, także ta dotycząca gramatyki. Uczniowie mogą poznać tajniki odmainy, czasów czy złożoności składni w języku polskim, co ułatwia zrozumienie tak trudnego zagadnienia, jakim jest gramatyka języka angielskiego! Na stronie zadania.pl znajdziesz odpowiedzi również do zadań gramatycznych, które zawiera zeszyt ćwiczeń do klasy 2 liceum i technikum ViSiON 4. Workbook. Dzięki rozwiązaniom krok po kroku poznasz właściwe schematy, utrwalisz materiał z lekcji, a także szybko i efektywnie sprawdzisz swoją pracę domową. Z nami przygotujesz się również do wielu sprawdzianów, testów czy do egzaminu maturalnego. Nie obawiaj się, że nie znajdziesz tu zadania z ViSiON 4. Workbook. Oferujemy rozwiązania zarówno dla poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego.

 

Uczysz się w edukacji domowej i do samodzielnej pracy wykorzystujesz zeszyt ćwiczeń do klasy 2 ViSiON 4. Workbook? Doskonale trafiłeś! Optymalizuj swoją naukę, sprawdzając swoje odpowiedzi w naszej bazie rozwiązań. Nie musisz już korzystać z pomocy korepetytora – w dowolnej porze powtórzysz materiał. Ucz się języka angielskiego na poziomie B2 we własnym tempie.

Informacje o książce:

Rok wydania

2020

Wydawnictwo

Oxford

Autorzy

Elizabeth Sharman, Michael Duckworth

ISBN

978-01-941-2073-9

Rodzaj książki

Zeszyt ćwiczeń

Popularne zadania z tej książki