Zadania i ich rozwiązania:


Rozwiązanie:

ViSiON 3. Workbook rozwiązania
Książka w trakcie rozwiązywania!

ViSiON 3. Workbook to propozycja do nauki języka angielskiego dla uczniów 1 klasy szkoły ponadpodstawowej od wydawnictwa Oxford. Jest to trzeci poziom z pięciostopniowego cyklu przygotowującego do matury zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Co zyskują uczniowie dzięki tej publikacji? Z pewnością ten zeszyt ćwiczeń do klasy 1 liceum i technikum to doskonałe uzupełnienie podręcznika z tej serii. Dzięki temu młodzież może w kompleksowy sposób utrwalić wiadomości zdobyte podczas zajęć, poszerzyć swoje słownictwo czy sprawdzić swoje umiejętności. Nauczyciele języka angielskiego cenią tę obudowę merytoryczną, gdyż wspiera uczenie kluczowych kompetencji językowych, których nie tylko wymaga się podczas egzaminu dojrzałości, ale również na rynku pracy. Innowacyjne podejście do nauczania, indywidualizacja procesu uczenia się sprawiły, że zeszyt ćwiczeń do klasy 1 liceum i technikum ViSiON 3. Workbook stał się jedną z najpopularniejszych serii wybieranych przez anglistów i korepetytorów.

 

Dziś we współczesnym szkolnictwie do lamusa przechodzą dawne metody pracy. Współcześnie stawia się nie tylko na rzetelne opracowanie tematu, ale również rozwój praktycznych umiejętności i poszerzanie wiedzy dotyczącej świata. Dlatego w zeszycie ćwiczeń do klasy 1 ViSiON 3. Workbook znajdziemy tak wiele zadań dotyczących mediacji, języka żywego czy kultury krajów anglojęzycznych. Jednak sama wiedza to w nauce języków obcych nie wszystko. Uczniowie poprzez systematyczne uzupełnianie zadań, rozwiązywanie ćwiczeń, powtarzają materiał z lekcji, utrwalają szablony kompozycyjne czy słownictwo, zapamiętują gramatykę. Jednak nie zawsze możemy liczyć na pomoc anglisty czy korepetytora. Z pomocą przychodzi nasza platforma – zadania.pl, gdzie znajdziesz wszelkie odpowiedzi do zadań, które zawiera zeszyt ćwiczeń do klasy 1 liceum i technikum ViSiON 3. Workbook. Dzięki temu w kilka chwil dowiesz się, czy dobrze rozwiązałeś zadanie, poszerzysz słownictwo oraz utrwalisz wiadomości, które poznałeś na zajęciach. Ćwiczenia językowe, zwłaszcza te gramatyczne, wymagają systematycznej pracy. Zawiłości angielskiej odmiany, niuanse językowe – oto, co spędza sen z powiek licealistom i uczniom technikum. Dlatego, jeśli Twoja praca domowa zawiera zadania z zeszytu ćwiczeń do klasy 1  ViSiON 3. Workbook, odwiedź naszą platformę, która pomoże Ci w samodzielnej nauce, ale i uporać się z trudną pracą domową.

 

Wiele zadań z ViSiON 3. Workbook to również ćwiczenia kształtujące poprawne tworzenie dłuższych wypowiedzi pisemnych. Na stronie zadania.pl znajdziesz wiele przykładowych wypowiedzi, esejów czy wiadomości e-mail stanowiących propozycję odpowiedzi do zadań, które zawiera zeszyt ćwiczeń do klasy 1 ViSiON 3. Workbook. Dzięki temu utrwalisz schematy kompozycyjne, nauczysz się krok po kroku redagować wypowiedź pisemną, by potem tworzyć samodzielnie doskonałe treści. Razem z nami przygotuj się do sprawdzianu, kartkówki czy nadchodzącego egzaminu maturalnego.

Informacje o książce:

Rok wydania

2020

Wydawnictwo

Oxford

Autorzy

Kate Haywood, Jane Hudson

ISBN

978-01-941-2421-8

Rodzaj książki

Zeszyt ćwiczeń

Popularne zadania z tej książki