5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Zadania i ich rozwiązania:


What do you usually do at the weekend?

Rozwiązanie:

ViSiON 2. Workbook rozwiązania

Renomowane wydawnictwo Oxford prezentuje nowoczesne narzędzie dydaktyczne, jakim jest  ViSiON 2. Workbook. To zeszyt ćwiczeń do klasy 1 liceum i technikum do nauki języka angielskiego, będący uzupełnieniem do podręcznika z tej samej serii. Eksperci starannie opracowali tę publikację, która opiera się na innowacyjnym nauczaniu języka angielskiego. Nie tylko znajdziemy tam zadania rozwijające kompetencje kluczowe, ale również pomocne podczas codziennego życia czy podróży. M.in. działy Life Skills oraz Mediation uczą licealistów i uczniów technikum, jak efektywnie rozmawiać, rozwiązywać konflikty czy postrzegać otaczający ich świat. ViSiON 2. Workbook to także doskonała indywidualizacja nauczania języka angielskiego w szkole średniej. Ten zeszyt ćwiczeń do klasy 1 liceum i technikum wspiera uczniów z różnorodnymi potrzebami edukacyjnymi, dopasowuje się do możliwości ucznia, a także oferuje mu indywidualne strategie egzaminacyjne czy wiele udogodnień. Np. uczniowie, którym nauka języka angielskiego sprawia wiele trudności, mogą w łatwy sposób poznać gramatykę angielską dzięki zasadom wytłumaczonym w języku polskim. Z pewnością tak szerokie możliwości zeszytu ćwiczeń ViSiON 2. Workbook sprawiały, że wielu anglistów i korepetytorów wybrało właśnie tę publikację.

 

Nauka języka obcego, w tym także angielskiego, wymaga od nas systematyczności. By stać się doskonałym lektorem, czy aby rozumieć osoby z zagranicy nie wystarczy jedynie uczestniczyć w zajęciach języka angielskiego. Ważne są również ćwiczenia, zarówno w mowie, jak i w piśmie. Dlatego też zeszyt ćwiczeń do klasy 1 liceum i technikum ViSiON 2. Workbook stanowi doskonałe uzupełnienie i utrwalenie wiadomości z podręcznika czy lekcji. Jednak niekiedy nawet podczas zajęć nie udaje nam się wszystkiego pojąć. Wtedy zadania z zeszytu ćwiczeń ViSiON 2. Workbook w formie pracy domowej mogą sprawić wiele trudności uczniom szkoły ponadpodstawowej. Z pomocą przychodzi nasza platforma edukacyjna zadania.pl, na której znajdziesz wszelkie odpowiedzi do zadań z zeszytu ćwiczeń do klasy 1 ViSiON 2. Workbook. Dzięki temu sprawdzisz swoje odpowiedzi, powtórzysz materiał przed lekcją, kartkówką czy sprawdzianem. Nie musisz już czekać na wolną chwilę podczas lekcji. Sprawdź swoje umiejętności w domowym zaciszu, przeglądając rozwiązania do zadań. Dzięki temu w porę sprawdzisz, gdzie popełniasz błąd i odpowiednio zrewidujesz swoje umiejętności.

 

ViSiON 2. Workbook to zeszyt ćwiczeń do klasy 1 liceum i technikum, który w nowoczesny sposób pozwala na zapamiętanie bogatego słownictwa. Co więcej, oferuje dostęp do wielu materiałów online i pomocy dydaktycznych wydawnictwa Oxford. Dzięki temu uczniowie zdolni, którzy wiążą przyszłość z językiem angielskim, mogą dopasować materiał do swoich umiejętności i potrzeb, często wykraczając poza poziom szkolny. Do zadań z ViSiON 2. Workbook także i tych o wyższej trudności również znajdziesz u nas odpowiedzi. W ten sposób nie potrzebujesz korepetytora czy pomocy nauczyciela – uczysz się samodzielnie i lepiej przyswajasz słownictwo czy gramatykę. Już dziś zapraszamy do poznania naszej platformy zadania.pl, miejsca efektywnej nauki.

Informacje o książce:

Rok wydania

2020

Wydawnictwo

Oxford

Autorzy

Alex Raynham, Dorota Borkowska

ISBN

978-01-941-2418-8

Rodzaj książki

Zeszyt ćwiczeń