5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Zadania i ich rozwiązania:


Read and listen to Greg's blog post. When does his school day start and finish.

Rozwiązanie:
Ostateczna odpowiedź to: "Greg starts his school day at 8 AM and finishes it at about 5 PM."
Pokaż więcej...

ViSiON 2. Student's Book rozwiązania

ViSiON 2. Student's Book to podręcznik od wydawnictwa Oxford, który stanowi doskonały materiał do nauki języka angielskiego w klasie 1 liceum i technikum. Opracowany w oparciu o najnowocześniejsze metody nauczania, zawiera nie tylko materiał doskonały do opanowania umiejętności przydatnych podczas egzaminów czy sprawdzianów, ale również w życiu. Uczy argumentowania, płynnego i przekonującego wypowiadania się w języku angielskim, a także sposobów mediacji. Do tego doskonała obudowa multimedialna, która nie tylko pozwala uczyć się w efektywny sposób, ale również ukazująca kulturę krajów anglojęzycznych. Materiały audio, które oferuje podręcznik do 1 klasy liceum i technikum ViSiON 2. Student's Book pomagają osłuchać się z brytyjskim akcentem i uczą rozumienia ze słuchu. To nie koniec nowoczesnej oprawy podręcznika. Warto wspomnieć o animacjach gramatycznych, które pozwalają opanować złożone zagadnienia związane z gramatyką. Dzięki Być może to wszystko sprawia, że od lat stanowi uzupełnienie zajęć wielu anglistów, jak i korepetytorów.

 

Nauka języka angielskiego dla wielu uczniów wciąż stanowi problem i spędza sen z powiek. Dlatego dla uczniów, którzy podczas lekcji nie mogą w pełni zrozumieć materiału, stworzyliśmy naszą platformę edukacyjną, która może wspierać samodzielną naukę języka angielskiego czy stanowić odpowiednie źródło rzetelnej wiedzy, pomagającej powtórzyć materiał czy odrobić pracę domową. Na co dzień na Twojej ławce leży podręcznik szkolny do 1 klasy liceum i technikum  ViSiON 2. Student's Book? Setki rozwiązanych zadań do tej serii znajdziesz na stronie zadania.pl. Jeśli podczas szkolnych lekcji nie zdążyłeś przyswoić wiadomości, odpowiedzi i rozwiązań do zadań szukaj na naszej stronie. W ten sposób poznasz metody wykonywania ćwiczeń, dowiesz się, w jaki sposób tworzyć wypowiedzi pisemne, czy wreszcie zrozumiesz materiał dźwiękowy, który usłyszałeś na lekcji. Co więcej, w naszym serwisie znajdziesz również wiele rozwiązanych i opisanych krok po kroku ćwiczeń dotyczących gramatyki. W ten sposób nawet najtrudniejsza odmiana anglojęzycznych wyrazów nie będzie Ci straszna.

 

Nie zapomnij, że podczas nauki języka angielskiego należy wciąż poszerzać słownictwo. Dzięki systematycznej nauce z zadania.pl utrwalisz słówka, które zawiera ViSiON 2. Student's Book – podręcznik szkolny do 1 klasy liceum i technikum do nauki języka angielskiego. Bogaty słownik pomoże Ci nie tylko pojąć złożone polecenia, ale również rozbudować swoje wypowiedzi pisemne.

 

Czy wiesz, że język angielski jest jednym z najczęściej wybieranych przedmiotów na rozszerzoną maturę? Nie zostawiaj swojej przyszłości na potem. Już dziś, dzięki doskonałemu opanowaniu materiału, który zawiera podręcznik szkolny do 1 klasy liceum i technikum ViSiON 2. Student's Book możesz powoli i rzetelnie przygotować się do matury. Publikacja ta od wydawnictwa Oxford zawiera również wiele cennych informacji, jak strategie egzaminacyjne, które pomogą Ci poznać efektywne metody rozwiązywania zadań.

Informacje o książce:

Rok wydania

2019

Wydawnictwo

Oxford

Autorzy

Elizabeth Sharman, Michael Duckworth

ISBN

978-01-941-2182-8