4 5 6 7 8 9 10 11 12
Zadania i ich rozwiązania:


In pairs. Ask and answer the questions.

Rozwiązanie:
1. Zacznij od wybrania miasta. 2. Zastanów się, co ciekawego...
Pokaż więcej...

ViSiON 1. Student's Book rozwiązania

ViSiON 1. Student's Book to podręcznik do nauczania j. angielskiego dedykowany uczniom klas pierwszych liceum i technikum. Jest to pozycja wydana przez wydawnictwo Oxford. Wielu anglistów i korepetytorów ceni jego nowoczesne podejście do nauczania. Ten podręcznik szkolny oferuje nie tylko rozwijanie wszelkich niezbędnych kompetencji językowych, ale również Life Skills, które pomagają uczniom podejmować wiele wyzwań także poza szkołą. Do tego krytyczne myślenia, połączone z umiejętnościami argumentowania i innowacyjny system poszerzania słownictwa stanowią o nowoczesności i rzetelności podręcznika ViSiON 1. Student's Book. Ten podręcznik szkolny do 1 klasy szkoły ponadpodstawowej do nauki j. angielskiego dopasowuje się do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, ponieważ stanowi doskonałe wsparcie dla licealistów i uczniów technikum o zróżnicowanych potrzebach edukacyjnych. Co więcej, obudowa metodyczna podręcznika  ViSiON 1. Student's Book zawiera wszelkie potrzebne nauczycielowi materiały w wygodnej formie online.

 

Język angielski to jeden z przedmiotów wymaganych na egzaminie dojrzałości. Co ciekawe, to właśnie z tego przedmiotu najwięcej maturzystów wybiera rozszerzenie na maturze. Z podręcznikiem szkolnym do 1 klasy liceum i technikum  ViSiON 1. Student's Book uczniowie mogą zacząć przygotowania do najważniejszego egzaminu na tym etapie nauczania. Gramatyka jest tu wyjaśniona w języku polskim, by ułatwić uczniom zrozumienie trudnych zagadnień. Co więcej, autorzy podręcznika umieścili w nim wiele cennych strategii egzaminacyjnych, które mają kształtować odpowiednie sposoby uczenia się, budowania wypowiedzi czy rozumienia poleceń. Jednak nawet najlepszy podręcznik nie zastąpi ćwiczeń. Powtarzanie materiału językowego stanowi kanwę efektywnego uczenia się. Na naszej platformie zadania.pl znajdziesz wszelkie odpowiedzi do zadań umieszczonych w podręczniku szkolnym do 1 klasy liceum i technikum ViSiON 1. Student's Book. Dzięki temu w domowym zaciszu szybko powtórzysz materiał omówiony na zajęciach, sprawdzisz swoje odpowiedzi w rzetelnym źródle wiedzy, a do tego dostosujesz tempo pracy do własnych możliwości. To także doskonały sposób na własne powtórki do sprawdzianu czy kartkówki – powtarzasz to, czego jeszcze nie wiesz, omijając dobrze znane Ci zagadnienia.

 

Wielu uczniów w edukacji domowej również korzysta z tego podręcznika, sprawdzając rozwiązania na stronie zadania.pl, uczą się tego, czego chcą, powtarzając jedynie niezrozumiały materiał. Dzięki naszej platformie edukacyjnej zaoszczędzony czas możesz spożytkować na rozwój pasji czy odpoczynek w gronie rówieśników.

 

Nauka języków obcych to nie tylko doskonały sposób, by zdać maturę. To także inwestycja w przyszłość i kompetencja, która pomaga zrozumieć otaczający nas świat. Współcześnie świat posługuje się językiem angielskim, który stanowi uniwersalne medium. Aby odpowiednio porozumieć się z innymi osobami, otrzymać dobrą pracę czy w przyszłości stworzyć nowoczesny biznes, należy znać język angielski. Dlatego też podręcznik szkolny do 1 klasy liceum i technikum ViSiON 1. Student's Book zawiera wiele praktycznych ćwiczeń, które rozwijają słownictwo oparte o nowoczesny język, jak i uczą płynnego wypowiadania się oraz rozumienia słuchanego tekstu. Do tych ćwiczeń, jeśli jeszcze raz chcesz je omówić i powtórzyć, również znajdziesz rozwiązania na zadania.pl.

Informacje o książce:

Rok wydania

2019

Wydawnictwo

Oxford

Autorzy

Jenny Quintana, Michael Duckworth

ISBN

978-01-941-2179-8