Wybór strony:

W jakim celu król Kazimierz założył Akademię Krakowską?

Historia 4 Zadanie Pytanie praca z tekstem 1. strona 78

Rozwiązanie:
Król Kazimierz Wielki założył Akademię K
Pokaż więcej...
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Skorzystaj z Zadaniaka! Nasz inteligentny asystent przygotuje dla Ciebie unikalne rozwiązanie w zaledwie kilka chwil. Zadaj pytanie i przekonaj się, jak szybko możesz uzyskać pomoc!

Jak oceniasz rozwiązanie tego zadania przez nauczyciela?

Nie oceniono tego zadania! Bądź pierwszy!

Warto wiedzieć

Zadanie o treści: W jakim celu król Kazimierz założył Akademię Krakowską? jest zadaniem numer 139009 ze wszystkich rozwiązanych w naszym serwisie zadań i pochodzi z książki o tytule Historia 4, która została wydana w roku 2017.

Zadanie zweryfikowane przez pracownika serwisu

Rozwiązanie tego zadania przygotował nauczyciel

Włodzimierz Izdebski
zobacz profil

Nauczyciel historii klas 4 - 8 Szkoły podstawowej Dzięki swojemu pozytywnemu podejściu i zaangażowaniu w nauczanie, Włodzimierz uznawany jest za jednego z najlepszych nauczycieli historii w szkole podstawowej. Uczniowie cenią go za wiedzę, empatię i umiejętność przekazywania wiedzy w sposób interesujący i zrozumiały.

Czy wiesz, że?

Włodzimierz Izdebski posiada 5897 rozwiązanych zadań w naszym serwisie

Informacje o książce:

Rok wydania

2017

Wydawnictwo

WSiP

Autorzy

Wojciech Kalwat, Małgorzata Lis

ISBN

978-83-021-6718-8