Wybór strony:

Na wykresie przedstawiono udział sektora publicznego i sektora prywatnego w tworzeniu PKB Czech w wybranych latach. Podaj dwa pozytywne i dwa negatywne skutki prywatyzacji.

Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony Zadanie Ćwiczenie 9. Podpunkt 9.2 strona 81

Rozwiązanie:
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Skorzystaj z Zadaniaka! Nasz inteligentny asystent przygotuje dla Ciebie unikalne rozwiązanie w zaledwie kilka chwil. Zadaj pytanie i przekonaj się, jak szybko możesz uzyskać pomoc!

Jak oceniasz rozwiązanie tego zadania przez nauczyciela?

Nie oceniono tego zadania! Bądź pierwszy!

Warto wiedzieć

Zadanie o treści: Na wykresie przedstawiono udział sektora publicznego i sektora prywatnego w tworzeniu PKB Czech w wybranych latach. Podaj dwa pozytywne i dwa negatywne skutki prywatyzacji. jest zadaniem numer 432043 ze wszystkich rozwiązanych w naszym serwisie zadań i pochodzi z książki o tytule Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony, która została wydana w roku 2022.

Zadanie zweryfikowane przez pracownika serwisu

Rozwiązanie tego zadania przygotował nauczyciel

Piotr Mizgalski
zobacz profil

Nauczyciel geografii I - IV LO / Technikum Nauczyciel geografii w szkole średniej z kilkuletnim doświadczeniem. Interesuje się zgłębianiem swojej wiedzy w zakresie geografii, oraz nauczaniu. W wolnych chwilach biegam, jeżdżę na nartach, pływam.

Czy wiesz, że?

Piotr Mizgalski posiada 4000 rozwiązanych zadań w naszym serwisie

Informacje o książce:

Rok wydania

2022

Wydawnictwo

Nowa Era

Autorzy

Violetta Feliniak, Katarzyna Maciążek, Bogusława Marczewska

ISBN

978-83-267-4361-0

Rodzaj książki

Zeszyt ćwiczeń

Popularne zadania z tej książki

Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony zadanie Ćwiczenie 8. Podpunkt 1) strona 62

Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony zadanie Ćwiczenie 6 strona 118

Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony zadanie Ćwiczenie 10. Podpunkt Zadanie 10.2 strona 121

Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony zadanie Ćwiczenie 10. Podpunkt 2) strona 64

Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony zadanie Ćwiczenie 6. strona 60

Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony zadanie Ćwiczenie 18. strona 19

Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony zadanie Ćwiczenie 2. strona 91

Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony zadanie Ćwiczenie 6. strona 78

Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony zadanie Ćwiczenie 14. Podpunkt Zadanie 14.1 strona 124

Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony zadanie Ćwiczenie 6. Podpunkt 1) strona 12

Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony zadanie Ćwiczenie 29. Podpunkt 2) strona 48

Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony zadanie Ćwiczenie 5. Podpunkt 1) strona 72

Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony zadanie Ćwiczenie 20. Podpunkt 20.2 strona 108

Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony zadanie Ćwiczenie 15. Podpunkt Zadanie 15.2 strona 125

Oblicza geografii 4. Maturalne karty pracy zakres rozszerzony zadanie Ćwiczenie 5. Podpunkt 5.3 strona 96