Wybór strony:

Jacek i Ola testują swoje elektryczne deskorolki. W tym celu zmierzyli czasy przejazdu na trasie 400 m. Ola pokonała tę trasę w czasie 160 s, a Jacek – w czasie 100 s. Dokończ zdanie. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych. Różnica średnich prędkości uzyskanych przez Jacka i przez Olę jest równaA. 1,5 km/hB. 5,4 km/hC. 9 km/hD. 14,4 km/h

Matematyka. Egzamin ósmoklasisty. Arkusz próbny. Grudzień 2017 Zadanie Zadanie 6 strona 6

Rozwiązanie:
Zacznijmy od przeliczenia drogi na kilom
Pokaż więcej...
Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Skorzystaj z Zadaniaka! Nasz inteligentny asystent przygotuje dla Ciebie unikalne rozwiązanie w zaledwie kilka chwil. Zadaj pytanie i przekonaj się, jak szybko możesz uzyskać pomoc!

Jak oceniasz rozwiązanie tego zadania przez nauczyciela?

Nie oceniono tego zadania! Bądź pierwszy!

Warto wiedzieć

Zadanie o treści: Jacek i Ola testują swoje elektryczne deskorolki. W tym celu zmierzyli czasy przejazdu na trasie 400 m. Ola pokonała tę trasę w czasie 160 s, a Jacek – w czasie 100 s. Dokończ zdanie. Wybierz właściwą odpowiedź spośród podanych. Różnica średnich prędkości uzyskanych przez Jacka i przez Olę jest równaA. 1,5 km/hB. 5,4 km/hC. 9 km/hD. 14,4 km/h jest zadaniem numer 338222 ze wszystkich rozwiązanych w naszym serwisie zadań i pochodzi z książki o tytule Matematyka. Egzamin ósmoklasisty. Arkusz próbny. Grudzień 2017, która została wydana w roku 2020.

Zadanie zweryfikowane przez pracownika serwisu

Informacje o książce:

Rok wydania

2020

Wydawnictwo

CKE

Autorzy

Praca zbiorowa